Naš servis:
jednoducho, rýchlo a bezpečne
vyberte jazyk:
DE EN FR ES IT PT PL NL RO RU SK 

Takto to funguje

Celosvetové zasielanie Euópskych prevozných značiek, ako to funguje? Na tejto stránke Vám prinášame celý priebeh od objednávky až po doručenie značiek a tak Vám ukážeme, aké je to jednoduché a pohodlné pre Vás.

Krok 1

Ako prvý krok vyplnte tento objednávací formulár.zadajte požadované množstvo parov značiek.(každé auto potrebuje jeden pár značiek)a dátum začatia platnosti značiek.Pozor značky Vám budú doručené v deň začatia ich platnosti nakoľko môžeme vydať len platné značky.Okrem toho zadajte osobné udaje (spravidla vodiča)ktore budú dopísané aj do poistenia.Možete zadať inú adresu doručenia ak si to želáte.Aby sa nevyskytli žiadne problémy vo vybavovaní, je veľmi dôležité aby ste dodržali pravopis a správne vypísali objednávaci formulár.

Krok 2

V druhom kroku, objednávky si môžete, v prípade potreby zadať inú fakturačnú adresu a potom vyberte požadovaný spôsob platby. Ponúkame štyri rôzne spôsoby platby: kreditné karty, PayPal a okamžity prevod pre rýchle a bezpečné spracovanie platieb a normálny bankový prevod, v tomto prípade musí byť započítané spracovanie po dobu 2 až 3 pracovné dni..

PayPal
okamžity prevod

Krok 3

Aby bolo zaistené, že vaša aplikácia môže byť vykonaná, je nutné okamžite faxom alebo elektronickou poštou totožnosť držiteľa. Sídlo držiteľa musí byť viditeľné na preukaze (predné a zadné!), Alebo musí byť napísané zvlášť!

E-Mail: info@transit-plate.eu

Krok 4

Potom čo ste odoslali objednávku a prebehne platba spracujeme Vašu objednávku a zašleme Vám značky na Vami vybranú adresu .Vaše značky dostanete až v deň keď začína ich platnosť .Zásielky zasielame po celom svete prostredníctvom DHL expres.Na slovensku budú značky doručené medzi 12.00 až 17.00 hod (po-pi) . Vo Vašom baliku dostanete dve tabuľky, ružový technický preukaz a zelenú kartu.

Krok 5

Zum Schluss müssen Sie den erhaltenen rosa Fahrzeugschein nur noch ausfüllen. Hierzu tragen Sie bitte die Fahrzeugklasse, Hersteller-Kurzbezeichnung, Fahrzeug-Identifikationsnummer, das Datum der Erstzulassung und Ort, Datum, Unterschrift ein. Danach können Sie die Kurzzeitkennzeichen an Ihr Fahrzeug anbringen und losfahren.Vyplňovanie formulárov
   
To bolo všetko ďakujeme Vám a prajeme Vám štastnú cestu.
Vezmite prosím na vedomie, že dočasné ŠPZ, pretože smernica EÚ v Európe všeobecne platí C68/2007. Ale komplikácie s vnútroštátnymi orgánmi v zahraničí máte výhradnú zodpovednosť.
Spôsoby platby
Unsere Zahlungsmethoden
Hier klicken - sofortüberweisung Kundeninformationen
Zasielanie
DHL  
Zasielame cez DHL. Sledovanie zásielky on-line